Food bar na weselu, czyli pomysły na tematyczne stoły

Food bar na weselu, czyli pomysły na tematyczne stoły

Food bary, czyli inaczej stoły tematyczne cieszą się na weselach coraz większą popularnością. Mogą przybierać przeróżną formę - stołów wiejskich, z wykwintnymi deserami czy ulubionymi przekąskami Pary Młodej. Sprawdź najlepsze pomysły na stoły tematyczne, które skradną serca gości!

Słodki stół

Jednym z najbardziej popularnych stołów tematycznych, które możemy znaleźć na weselu są tak zwane słodkie stoły. Znajdują się na nich przeróżne słodycze oraz wypieki, podane w wygodnej formie, aby każdy z gości mógł podejść i chwycić słodką i przepyszną przekąskę. W przygotowaniu słodkiego stołu pomoże nam odpowiednia cukiernia. Warszawa, Wrocław i wiele innych miast w Polsce to miejsca, w których z pewnością znajdziemy cukiernię, która świadczy usługi przygotowywania słodkich stołów na przeróżne uroczystości, w tym wesela. Tym, co najczęściej znajdziemy na takim stole są na przykład babeczki, ciastka, żelki, bezy czy pralinki. Taki food bar z pewnością zachwyci zarówno dorosłych, jak i dzieci.

Wiejski stół

Kolejnym pomysłem na ciekawy food bar na weselu jest tak zwany wiejski stół. Znajdują się na nim różnego rodzaju wyroby regionalne, wędliny, kiełbasy, swojskie masło, chleb, smalec czy ogórki kiszone. Stół wiejski dla wielu gości jest jedną z najsmaczniejszych niespodzianek. Zwłaszcza dla osób, które mieszkają w mieście i nie mają tak dużego dostępu do domowych wyrobów, jak osoby mieszkające na wsi. Taki stół tematyczny z pewnością będzie ogromnym zaskoczeniem dla gości i z pewnością posmakuje każdemu.

Stół z owocami morza

Ciekawym i nowoczesnym pomysłem z pewnością będzie stół z owocami morza. Spodoba się zwłaszcza gościom, którzy na co dzień nie jedzą mięsa. Dodatkowo jest to oryginalny pomysł, który sprawi, że menu weselne z pewnością zostanie zapamiętane przez gości. Mogą się na nim znaleźć różnego rodzaju ryby oraz krewetki. Na takim stole znajdzie się miejsce także dla sushi. Taki food bar z pewnością stanie się elegancją i lekką przekąską pomiędzy głównymi daniami.

Stoły tematyczne cieszą się ogromną popularnością podczas wielu uroczystości, w tym wesel. Zachwycają nie tylko swoją różnorodnością i pysznymi przekąskami, ale również dekoracjami, które się na nich znajdują. Taki pomysł z pewnością zachwyci gości i urozmaici weselne menu!