Gotowanie na ekranie

Gotowanie na ekranie

Jakość, wytrzymałość i styl. Tych cech najczęściej szukają Klienci wybierając kuchenne akcesoria. Bezproblemowe użytkowanie, nawet bardzo intensywne, to podstawa. Oczywiście liczy się również ponadczasowy styl i solidna marka.

Co najważniejsze, nie trzeba szukać daleko. Wszystkie te cechy posiadają produkty marki Zwieger.

Zwieger. Kuchnia kompletna.

Produkty firmy Zwieger przebojem wdarły się na polski rynek. Z pewnością za sukcesem marki stoi szeroki asortyment i nowatorskie rozwiązania. Począwszy od przyborów, takich jak łyżki do makaronu, trzepaczki, wylewki, tłuczki do ziemniaków i łyżki. Aż po garnki i patelnie stworzone z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii i materiałów oraz perfekcyjnie dopracowane noże. Oprócz świetnych produktów, do sukcesu firmy przyczyniły się również wartości niematerialne.

Produkty Zwieger. Nowoczesność i innowacje w każdym domu.

Właśnie patelniom Zwieger warto poświęcić więcej miejsca. W ofercie producenta znajdziemy kilka rodzajów patelni, które podzielone są ze względu na przeznaczenie. Smażenie, duszenie, pieczenie, grillowanie. Każdy z tych procesów wymaga zupełnie innej techniki, temperatury, a co za tym idzie narzędzia. A patelnie to narzędzia idealne i dopracowane w każdym szczególe. Począwszy od ergonomicznie zaprojektowanej rączki, która zapewnia pewny chwyt, ale też nie przenosi ciepła. Wśród szerokiej gamy patelni znajdziemy ekonomiczną serię Forte, wyposażoną w specjalną i innowacyjną powłokę żelową. Najbardziej zaawansowanymi patelniami są te z serii Diamond. Pokryte czterowarstwową najnowocześniejszą, chropowatą, nieprzywierającą warstwą. Nie ma to jednak najmniejszego znaczenia, który produkt wybierzemy. Każdy to technologiczny i użytkowy kosmos.

Zwieger. Doceniony przez Klientów

Ale to nie wszystko. Zwieger od wielu sezonów bierze czynny udział w promowaniu wartości kulinarnych. Czyni to w wyjątkowo skuteczny sposób, angażując się w projekty telewizyjne, cieszące się niesłabnącym powodzeniem, które zdobyły miliony widzów w całym kraju. Jest też laureatem wielu prestiżowych nagród, wśród których na szczególne uznanie zasługują te przyznane przez samych Klientów, w kategorii Gran Prix i Top Marka. Ale to nie przypadek. Ambasadorem marki jest nikt inny jak Michel Moran. Doskonale znany juror "Master Chef" i "Master Chef junior". Dziś można bez wahania stwierdzić, że dzięki produktom tej marki, każdy kucharz może wejść na wyższy poziom gotowania.