Jak wyprawić wymarzone urodziny?

Jak wyprawić wymarzone urodziny?

Okoliczność urodzin stanowi idealną okazję do tego, aby sprawić bliskiej osobie przyjemność i zaskoczyć ją w tym szczególnym dniu. Jak się za to zabrać? Od czego zacząć? Oto kilka gotowych propozycji - skorzystanie z nich z pewnością wywoła uśmiech radości na twarzy obdarowanej osoby!

Wybierz oryginalny tort z cukierni w Warszawie

Urodziny jednoznacznie kojarzą się ze zdmuchiwaniem świeczek z tortu. Aby urzeczywistnić tę tradycję niezbędnym krokiem będzie skorzystanie z oferty magików od wymyślnych tortów. Tradycyjna cukiernia Warszawa pozwoli Ci spełnić najbardziej wymyślne życzenia! Możesz zdecydować się na tort w jakimś oryginalnym kształcie, budzący skojarzenia z postacią z bajki w ulubionym smaku beneficjenta. Ogranicza Cię w zasadzie tylko Twoja wyobraźnia - rozwinięty kunszt artystów z warszawskiej cukierni z tradycjami sprawi, że obdarowana osoba z pewnością będzie wzruszona takim wyjątkowym tortem.

Sięgnij po finezyjne świeczki

Aby tradycji stało się zadość - na cieszącym oko i smacznym torcie powinny znaleźć się także świeczki. Tutaj również masz ogromny wybór w zakresie dostępnych możliwości - producenci oferują np. tradycyjne, drobne świeczki. Jeżeli nie chcesz jednak nadmiernie dekorować nimi tortu - warto skorzystać z minimalistycznych świeczek w kształcie cyfr - wówczas beneficjent będzie musiał zdmuchnąć zaledwie jedną, albo dwie takie świeczki.

Jeżeli chcesz zintensyfikować efekt zaskoczenia - na torcie możesz także umieścić świecę w formie holograficznej fontanny, która przez kilkanaście lub kilkadziesiąt sekund będzie efektownie emitować iskry.

Ciekawą opcją są także świeczki trudne do zdmuchnięcia - z pewnością osoba obdarowana będzie zaskoczona takim obrotem spraw, gdy po zdmuchnięciu świeczki rozbłysną ponownie!

Okolicznościowe balony z helem

Duże balony w kształcie cyfr lub liter od lat cieszą się niesłabnącą popularnością. Doskonale sprawdzą się jako dodatek do stworzenia urodzinowej aranżacji, a po uroczystości będą z powodzeniem ozdabiać wnętrze domu nawet przez kilka tygodni. Duża dostępność kolorów, kształtów i wielkości sprawia, że każdy z pewnością znajdzie odpowiedni wariant, które wpisze się w klimat pozostałej aranżacji. To miły dodatek, który po spotkaniu w miłym towarzystwie jeszcze przez następne tygodnie będzie przypominał o urodzinowej niespodziance.

Skorzystanie z powyższych propozycji pozwoli uświetnić dzień urodzin bliskiej osoby i wywołać uśmiech na jej twarzy. Nie zwlekaj i zacznij przygotowania takiej oryginalnej niespodzianki już dziś!