Oryginalne pomysły na parapetówkę

Oryginalne pomysły na parapetówkę

Upominki na parapetówkę nie muszą być drogie; ważne jednak, by zawsze wraz z życzeniami płynęły prosto z serca. To dzięki nim możesz podzielić się dawką pozytywnych emocji ze świeżo upieczonym gospodarzem, dla którego przeprowadzka stanowiła zapewne jedno z bardziej stresogennych wydarzeń w życiu. Na szczęście... od czego są bliscy?

Grawerowane gadżety dla każdego

Niezależnie od tego, czy pragniesz zakupić upominek dla narzeczeństwa, które wreszcie trafia „na swoje”, czy też obdarować zamierzasz młodego dorosłego, który dopiero co wyfrunął z rodzinnego gniazdka – pozwól sobie na oryginalność. Parapetówka jako odwieczna tradycja celebrowana powinna być w każdym z tych przypadków. Pojawianie się z pustymi rękoma nie jest wcale dobrym pomysłem i choć zwykle butelka dobrego trunku załatwia sprawę, niektórzy lubią wręczać podarki znacznie bardziej spersonalizowane. Grawerowana zapalniczka z popielnicą dla palacza, deska do krojenia z dedykacją, również ozdobiona grawerem dębowa podstawka pod telefon na biurko – dziś za drobną sumę wygrawerować możesz praktycznie wszystko i aż żal z tego nie skorzystać!

Oryginalnie naczynia kuchenne Zwieger

A jeśli Twój budżet nie jest przesadnie ograniczony, weź pod uwagę wyposażenie kuchenne. W końcu nie ma nic bardziej koniecznego w nowym mieszkaniu niż równie nowe artykuły kuchenne, dzięki którym na kolejnych imprezach gospodarz będzie mógł pochwalić się swoimi umiejętnościami. Postaw na sprawdzone marki takie jak Zwieger, Gerlach czy Tefal; słyną z wysokiej jakości, długowieczności oraz pakietów gwarancyjnych, dzięki którym nowy szef kuchni będzie mógł szaleć w kuchni bez obaw. Przy czym pamiętaj – wyposażenie kuchni to nie tylko garnki; oryginalny wok, patelnia do placków ziemniaczanych czy brytfanna żeliwna to tylko niektóre z ogromu możliwości!

Unikatowe dekoracje ścienne i nie tylko

A może mimo parapetówki już wcześniej gościłeś w domu świeżo upieczonego gospodarza lub pomagałeś mu w przeprowadzce? Jeśli wiesz, co lubi, czym się interesuje oraz jaka jest kolorystka wykończenia jego mieszkania – z łatwością dopasujesz prezent, który stanowić będzie wartościową dekorację prosto z serca. W grę wchodzą kultowe  i proste w uprawie rośliny doniczkowe jak Monstera Monkey Mask, czy sukulenty, także obrazy i kolarze artystyczne, poduszki ozdobne lub niebanalne kalendarze. A może wieszane w ramach płyty winylowe? Dzięki nim każde wnętrze przestanie być puste i nudne, a nabierze prawdziwego charakteru i odda indywidualizm osoby obdarowanej. I to się ceni!